calcActive())">
Kaba Ilco 700, BL09, IL22 akku 2700mAh
Saatavissa tehtaalta
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Kaba Ilco lukkojen kanssa:
700
BL09
IL22
MLKBA0603
BL09
IL22
MLKBA0603
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Kaba Ilco lukkojen alkuperäisakut:
502238
502250107
502250107
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lukkojen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännö…
| SKU | CS-DRL160SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141228 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 24.3Wh |
| Mitat | 52.60 x 43.30 x 29.00mm |
| Jännite | 9 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Älylukkojen akut
Näytä kaikki →
Besam Unislide II Sliding door akku 1500mAh
35,95 €
Besam Automaattinen lukko CUD300 akku 1500mAh
60,95 €
Besam Lukko PSMB-5 akku 1500mAh
40,95 €
Besam Automaattinen lukko EMC
34,95 €
Vingcard 12 akku 2700mAh
16,95 €
Vingcard Timelox HTL10 6xAA akku 2700mAh
16,95 €
MANUSA automaattiovien 0111360177 / GP50AAK22YMX yhteensopiva akku 600mAh
35,95 €
Record automaattiovien PS131 / STA13 yhteensopiva akku 1600mAh
27,95 €