calcActive())">
Canon LP-E5 yhteensopiva akku 1080 mAh
Varastossa
18,95 €
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Canon kameroiden kanssa:
EOS 450D
EOS Rebel Xsi
EOS 1000D
EOS Kiss X2
EOS Rebel XSi EF-S 18-55IS Kit
EOS Rebel XS 18-55IS Kit
EOS 500D
EOS Kiss X3
EOS Kiss F
EOS Rebel Xsi
EOS Rebel T1i
EOS Rebel Xsi
EOS 1000D
EOS Kiss X2
EOS Rebel XSi EF-S 18-55IS Kit
EOS Rebel XS 18-55IS Kit
EOS 500D
EOS Kiss X3
EOS Kiss F
EOS Rebel Xsi
EOS Rebel T1i
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Canon alkuperäisakut:
LP-E5
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-LPE5 |
|---|---|
| EAN | 4894128021827 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 53.72 x 35.87 x 14.65mm |
| Korvaa | LP-E5 |
| Väri | Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 1080mAh / 7.99Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Canon
Näytä kaikki →
-14%
Canon NB-4L, PL46G yhteensopiva akku 850 mAh
13,95 €
11,95 €
-21%
Canon BP-508, BP-511, BP-511A, BP-512, BP-514 yhteensopiva akku 1500 mAh
18,95 €
14,95 €
-11%
Canon LP-E8 yhteensopiva akku 1120mAh
18,95 €
16,95 €
-11%
Canon NB-2L, BP-2LH, NB-2LH, BP-2L5, BP2LCL, ER-D120 yhteensopiva akku 600 mAh
18,95 €
16,95 €
-13%
Canon BP-508, BP-511, BP-511A, BP-512, BP-514 yhteensopiva akku 2000 mAh
23,95 €
20,95 €
-7%
Canon NB-5L yhteensopiva akku 1120 mAh
13,95 €
12,95 €
-26%
Canon LP-E6 yhteensopiva akku 1800 mAh
22,95 €
16,95 €
-7%
Canon NB-1L, NB-1LH, ER-D100 yhteensopiva akku 830 mAh
13,95 €
12,95 €