calcActive())">
Canon LP-E8 yhteensopiva akku 1120mAh
Varastossa
18,95 €
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Canon kameroiden kanssa:
EOS 550D
Rebel T2i
EOS 600D
EF-S
EOS Kiss X4
EOS Kiss X5
EOS Rebel T2i
EOS Rebel T3i
Rebel T2i
EOS 600D
EF-S
EOS Kiss X4
EOS Kiss X5
EOS Rebel T2i
EOS Rebel T3i
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Canon alkuperäisakut:
LP-E8
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-LPE8 |
|---|---|
| EAN | 4894128033394 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 55.60 x 36.72 x 15.26mm |
| Korvaa | LP-E8 |
| Väri | Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 1120mAh / 8.29Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Customer Reviews
Edullinen akku lisävirtalähteeksi
Review by
Rane
Vajaan parin kuukauden käytön perusteella en ole huomannut mitään eroa alkuperäisen akun kanssa.
Tosi edullinen hankinta, suosittelen
Tosi edullinen hankinta, suosittelen
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Canon
Näytä kaikki →
-14%
Canon NB-4L, PL46G yhteensopiva akku 850 mAh
13,95 €
11,95 €
-21%
Canon BP-508, BP-511, BP-511A, BP-512, BP-514 yhteensopiva akku 1500 mAh
18,95 €
14,95 €
-11%
Canon NB-2L, BP-2LH, NB-2LH, BP-2L5, BP2LCL, ER-D120 yhteensopiva akku 600 mAh
18,95 €
16,95 €
-13%
Canon BP-508, BP-511, BP-511A, BP-512, BP-514 yhteensopiva akku 2000 mAh
23,95 €
20,95 €
-26%
Canon LP-E6 yhteensopiva akku 1800 mAh
22,95 €
16,95 €
-7%
Canon NB-5L yhteensopiva akku 1120 mAh
13,95 €
12,95 €
-16%
Canon LP-E5 yhteensopiva akku 1080 mAh
18,95 €
15,95 €
-17%
Canon LP-E12 akku - 820 mAh
23,95 €
19,95 €