calcActive())">
GoPro Hero 5 / 6 / 7 / 8 akku 1220mAh
Varastossa
24,95 €
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien GoPro kameroiden kanssa:
601-10197-00
AABAT-001
AABAT-001-AS
ASST1
CHDHX-501
CHDHX-701
CHDHX-701-RW
HD8.01
Hero 2018
Hero 5
Hero 5 Black
Hero 6
Hero 6 Black
Hero 7
Hero 7 Black
Hero 7 White
Hero 8
Hero 8 Black
AABAT-001
AABAT-001-AS
ASST1
CHDHX-501
CHDHX-701
CHDHX-701-RW
HD8.01
Hero 2018
Hero 5
Hero 5 Black
Hero 6
Hero 6 Black
Hero 7
Hero 7 Black
Hero 7 White
Hero 8
Hero 8 Black
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat GoPro kameroiden alkuperäisakut:
601-10197-00
601-27537-000
AABAT-001
AABAT-001-AS
AHDBT-501
AHDBT-801
SPJB1B
601-27537-000
AABAT-001
AABAT-001-AS
AHDBT-501
AHDBT-801
SPJB1B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-GDB800MX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148135 |
| Korvaa | SPJB1B / 601-27537-000 / AHDBT-801 / 601-10197-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1220mAh / 4.7Wh |
| Mitat | 35.74 x 31.33 x 11.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa GoPro akut
Näytä kaikki →
-22%
GoPro Hero 3 AHDBT-201 akku 1180 mAh
17,95 €
13,95 €
-11%
GoPro Hero AHDBT-501 / Hero 5 / Hero 6 / Hero 7 akku 1250 mAh
17,95 €
15,95 €
-14%
Forever SC-100 ja SC-200 tai SJ4000 yhteensopiva urheilukameran akku 900 mAh
13,95 €
11,95 €
-16%
GoPro Hero 4 AHDBT-401 akku 1160 mAh
18,95 €
15,95 €
-19%
GoPro Hero 3 AHDBT-201 yhteensopiva akku 950 mAh
15,95 €
12,95 €
-13%
GoPro Max akku 1400mAh
23,95 €
20,95 €
GoPro Hero + akku 800 mAh
18,95 €
GoPro Hero AHDBT-001 yhteensopiva akku 1100 mAh
23,95 €