
calcActive())">
Lenovo IdeaPad S300 akku 2200mAh / 32.56Wh - Hopea
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
52,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
IdeaPad S300
IdeaPad S300-a
IdeaPad S300-bni
IdeaPad S400
IdeaPad s400-ith
IdeaPad S405
IdeaPad S405-asi
IdeaPad S300-a
IdeaPad S300-bni
IdeaPad S400
IdeaPad s400-ith
IdeaPad S405
IdeaPad S405-asi
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
L12S4Z01 4ICR17/65
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-LVS300NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080435 |
| Mitat | 271.65 x 37.82 x 18.16mm |
| Korvaa | L12S4Z01 / 4ICR17/65 / L12S4L01 |
| Väri | Hopea |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 32.56Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa IBM
Näytä kaikki →
Lenovo ThinkPad T490 / P43s akku 4250mAh
69,95 €
59,95 €

Lenovo IdeaPad 730S / Yoga S730 Akku - 2650mAh / 15.36V
69,95 €
56,95 €

Lenovo ThinkPad T420 / ThinkPad L510 akku 4400 mAh - Musta
39,95 €
32,95 €

Lenovo ThinkPad X220, ThinkPad X220i, ThinkPad X220s akku 6600 mAh - Musta
59,95 €
50,95 €

Lenovo Flex 4 1470, Ideapad 330, Yoga 520 akku 4500 mAh
59,95 €

Lenovo ThinkPad X220, ThinkPad X220i, ThinkPad X220s akku 4400 mAh - Musta
53,95 €
45,95 €

IBM ThinkPad T40, T42, T43, R50, R51, R52 akku 4400 mAh
59,95 €
50,95 €

Lenovo IdeaPad U330 akku 6100 mAh - Musta
69,95 €
