
calcActive())">
Lenovo ThinkPad X220, ThinkPad X220i, ThinkPad X220s akku 4400 mAh - Musta
Saatavissa tehtaalta
53,95 €
45,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
ThinkPad X220
ThinkPad X220i
ThinkPad X220s
ThinkPad X220i
ThinkPad X220s
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
0A36281
0A36282
0A36283
42T4861
42T4862
42T4863
42T4865
42T4866
42T4867
42T4875
42T4876
42T4901
42T4902
42Y4864
0A36282
0A36283
42T4861
42T4862
42T4863
42T4865
42T4866
42T4867
42T4875
42T4876
42T4901
42T4902
42Y4864
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-IBX220NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059394 |
| Mitat | 208.00 x 54.40 x 23.30mm |
| Korvaa | 0A36281 / 0A36282 / 0A36283 / 42T4861 / 42T4862 / 42T4863 / 42T4865 / 42T4866 / 42T4867 / 42T4875 / 42T4876 / 42T4901 / 42T4902 / 42Y4864 / 45N1024 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa IBM
Näytä kaikki →
Lenovo ThinkPad T490 / P43s akku 4250mAh
69,95 €
59,95 €

Lenovo IdeaPad 730S / Yoga S730 Akku - 2650mAh / 15.36V
69,95 €
56,95 €

Lenovo ThinkPad T420 / ThinkPad L510 akku 4400 mAh - Musta
39,95 €
32,95 €

Lenovo ThinkPad X220, ThinkPad X220i, ThinkPad X220s akku 6600 mAh - Musta
59,95 €
50,95 €

Lenovo Flex 4 1470, Ideapad 330, Yoga 520 akku 4500 mAh
59,95 €

IBM ThinkPad T40, T42, T43, R50, R51, R52 akku 4400 mAh
59,95 €
50,95 €

Lenovo IdeaPad U330 akku 6100 mAh - Musta
69,95 €

IBM ThinkPad X200 akku 4400 mAh
59,95 €
50,95 €
