calcActive())">
Lenovo Thinkpad P51S, T470, T570 akku 4400 mAh
Varastossa
59,95 €
50,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
Thinkpad P51S
Thinkpad T470
Thinkpad T570
20H9003ACD
20H9A009CD
20H9003BCD
20H90038CD
20H9A001CD
Thinkpad T470
Thinkpad T570
20H9003ACD
20H9A009CD
20H9003BCD
20H90038CD
20H9A001CD
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
SB10K97581
SB10K97582
SB10K97584
SB10K97585
SB10K97597
01AV422
01AV423
01AV424
01AV425
01AV426
01AV427
01AV428
SB10K97579
SB10K97582
SB10K97584
SB10K97585
SB10K97597
01AV422
01AV423
01AV424
01AV425
01AV426
01AV427
01AV428
SB10K97579
Ei sovi mm. Thinkpad T470P, Thinkpad P51.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-LVP510NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130222 |
| Mitat | 208.05 x 64.45 x 23.40mm |
| Korvaa | SB10K97581 / SB10K97582 / SB10K97584 / SB10K97585 / SB10K97597 / 01AV422 / 01AV423 / 01AV424 / 01AV425 / 01AV426 / 01AV427 / 01AV428 / SB10K97579 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Lenovo
Näytä kaikki →
-14%
Lenovo ThinkPad T490 / P43s akku 4250mAh
69,95 €
59,95 €
-17%
Lenovo IdeaPad 530S Akku 5800mAh
59,95 €
49,95 €
-36%
Lenovo Eraser G50 / Ideapad G510 / Ideapad S510 / Ideapad Z50 akku 2200 mAh
49,95 €
31,95 €
-32%
Lenovo ThinkPad X280 akku 4050 mAh
59,95 €
40,95 €
-17%
Lenovo ThinkPad S440, ThinkPad S540, ThinkPad T440 akku 4400 mAh
59,95 €
49,95 €
-30%
Lenovo Yoga YG 720-13IKB 80X6006QAU Akku 6000mAh
59,95 €
41,95 €
-17%
Lenovo Smart Tab M10 / L18D1P32 akku 4850 mAh
29,95 €
24,95 €
-33%
Lenovo ThinkPad T570 akku 2050 mAh
69,95 €
46,95 €