calcActive())">
Samsung 900X3, 900X3A-01IT, 900X3A-A01 akku 5200mAh
Varastossa
121,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
900X3
900X3A-01IT
900X3A-A01
900X3A-A02
900X3A-A02US
900X3A-A05US
900X3A-B01
900X3A-B01US
900X3A-B02
900X3A-B02US
NP900X3A
900X3A-01IT
900X3A-A01
900X3A-A02
900X3A-A02US
900X3A-A05US
900X3A-B01
900X3A-B01US
900X3A-B02
900X3A-B02US
NP900X3A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
AA-PLAN6AR
BA43-00292A
BA43-00292A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-SNP903NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083399 |
| Korvaa | AA-PLAN6AR / BA43-00292A |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 38.48Wh |
| Mitat | 278.96 x 95.37 x 8.91mm |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
Samsung Q318, R510, R468, R710, R522 akku 4400 mAh Musta
59,95 €
Samsung Q318, R510, R468, R710, R522 akku 4400 mAh Valkoinen
59,95 €
Samsung NP-NC10, AA-PB6NC6W, 1588-3366 akku 7800 mAh
69,95 €
Samsung NP900 / Ativ Book 9 yhteensopiva akku - 5850mAh
99,95 €
Samsung NP-NC10, AA-PB6NC6W, 1588-3366 akku 5200 mAh - Tummansininen
59,95 €
Samsung Q318, R510, R468, R710, R522 akku 6600 mAh Musta
69,95 €
Samsung NP-X420 akku - 4400 mAh
59,95 €
Samsung 305U1Z, N310, N310-13 akku 6600mAh / 48.84Wh
56,95 €