calcActive())">
Samsung NP-Q35, SSB-Q30LS3, SSB-Q30LS3/C, SSB-Q30LS3/E, SSB-Q30LS6, SSB-Q30LS6/C, SSB-Q30LS6/E akku 4400 mAh
Saatavissa tehtaalta
89,95 €
Akku sopii mm: Samsung NP-Q35, Q70-A003, Q70-XY01, Q45-Aura T8300 Dardono, Q70-X000, Q45-Aura T7100 Damali, Q70-F001, Q35-T5500 Calvin, Q70-BV0A, Q35, Q70-BV07, Q70 Aura T7300 Devon, Q70-BV02, Q70 Aura T7500 Daargon, Q70-B009, Q70, Q70-B004, NP-Q45, Q70-AV0D, Q35 XIP 2300, Q70-AV07 (Black), Q35-T2300 Cotezaa, Q70-AV04, Q70-XY04, Q70-A002, Q70-X003, Q45-Aura T7250 Devesh, Q70-FY01, Q45-Aura T7100 Derora, Q70-F000, Q70-XY06, Q70-BV09, Q35 Pro, Q70-BV06, Q45 Aura T5450 Danyal, Q70-BV01, Q70 XEV 7100, Q70-B008, Q45 WEV 7100, Q70-B002, Q45, Q70-AV09, Q35 XIH 2300, Q70-AV06 (Black), Q35-T2300 Caderu, Q70-AV01, Q70-XY02, Q45-Aura T9300 Devit, Q70-X002, Q45-Aura T7250 Dalia, Q70-F002, Q35-T5500 Ruby, Q70-BV0L, Q70-XY03, Q70-BV08, Q70 Aura T7500 Dury, Q70-BV04, Q35-T2250 Ceron, Q70-B00A, NP-Q70, Q70-B006, Q45 Aura T7100 Duke, Q70-AV0F, Q35 Pro T5500 Bitasa, Q70-AV08, Q35 XIC 5500, Q70-AV05, .
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 6kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-SSQ30HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128018872 |
| Mitat | 204.00 x 52.20 x 20.95mm |
| Korvaa | SSB-Q30LS3 / SSB-Q30LS3/C / SSB-Q30LS3/E / SSB-Q30LS6 / SSB-Q30LS6/C / SSB-Q30LS6/E |
| Väri | Hopea |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
Samsung Q318, R510, R468, R710, R522 akku 4400 mAh Musta
59,95 €
Samsung Q318, R510, R468, R710, R522 akku 4400 mAh Valkoinen
59,95 €
Samsung NP-NC10, AA-PB6NC6W, 1588-3366 akku 7800 mAh
69,95 €
Samsung NP900 / Ativ Book 9 yhteensopiva akku - 5850mAh
99,95 €
Samsung NP-NC10, AA-PB6NC6W, 1588-3366 akku 5200 mAh - Tummansininen
59,95 €
Samsung Q318, R510, R468, R710, R522 akku 6600 mAh Musta
69,95 €
Samsung NP-X420 akku - 4400 mAh
59,95 €
Samsung 305U1Z, N310, N310-13 akku 6600mAh / 48.84Wh
56,95 €