calcActive())">
Samsung SENS PRO 524, SENS PRO 500, SENS PRO 523, SENS PRO 525, SENS PRO 522 akku 6600 mAh
Varastossa
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
SENS PRO 500
SENS PRO 522
SENS PRO 523
SENS PRO 524
SENS PRO 525
SENS PRO 522
SENS PRO 523
SENS PRO 524
SENS PRO 525
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Clevo alkuperäisakut:
DR202
DR202s
EMC36
LIP967
ME202BB
NJ1020
NL2020
SL202
SL36
SMP202
SMP36
SSB-V20CLS/E
SSB-V20KLS
DR202s
EMC36
LIP967
ME202BB
NJ1020
NL2020
SL202
SL36
SMP202
SMP36
SSB-V20CLS/E
SSB-V20KLS
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SP500HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128012122 |
| Mitat | 148.00 x 89.00 x 20.00mm |
| Korvaa | LI202S-6600 / LI202S66A |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 71.28Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
Samsung Q318, R510, R468, R710, R522 akku 4400 mAh Musta
59,95 €
Samsung Q318, R510, R468, R710, R522 akku 4400 mAh Valkoinen
59,95 €
Samsung NP-NC10, AA-PB6NC6W, 1588-3366 akku 7800 mAh
69,95 €
Samsung NP900 / Ativ Book 9 yhteensopiva akku - 5850mAh
99,95 €
Samsung NP-NC10, AA-PB6NC6W, 1588-3366 akku 5200 mAh - Tummansininen
59,95 €
Samsung Q318, R510, R468, R710, R522 akku 6600 mAh Musta
69,95 €
Samsung NP-X420 akku - 4400 mAh
59,95 €
Samsung 305U1Z, N310, N310-13 akku 6600mAh / 48.84Wh
56,95 €