calcActive())">
Samsung SSB-P28LS9, SSB-V20CLS/E, SSB-P28LS6/E, SSB-P28LS6, SSB-V20KLS akku 6600 mAh
Saatavissa tehtaalta
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
P28 XVM 735
P28 XVC 715
P28-GCXVM350
SP28 JUMP
P28se MVC 730
P28 XTM 1600
V25 XVM 2660
V25
V25 XVC 2533
V25 XVC 2000c
V20 XTC 2000
SP28-V160
SP28-D150
P28 XVM 725
P28 cXVM 340
P28se HVM 730
P28G XTM 1600
P28G-Y03
P28 XTM 1500c II
V25 XVC 2800
V20
V25 XVC 2400c II
V20 XVC 2400
V20 cXTC 1700
SP28-D155
SP28
P28 XVC 725
P28G-Y04S
P28se LVC 340
P28G XTM 1300c
P28G
V25 XVC 2600c
V25 XVC 2200c
V20 XVC 2000
SP28-Y160
SP28-D152
P28 XVC 715
P28-GCXVM350
SP28 JUMP
P28se MVC 730
P28 XTM 1600
V25 XVM 2660
V25
V25 XVC 2533
V25 XVC 2000c
V20 XTC 2000
SP28-V160
SP28-D150
P28 XVM 725
P28 cXVM 340
P28se HVM 730
P28G XTM 1600
P28G-Y03
P28 XTM 1500c II
V25 XVC 2800
V20
V25 XVC 2400c II
V20 XVC 2400
V20 cXTC 1700
SP28-D155
SP28
P28 XVC 725
P28G-Y04S
P28se LVC 340
P28G XTM 1300c
P28G
V25 XVC 2600c
V25 XVC 2200c
V20 XVC 2000
SP28-Y160
SP28-D152
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
SSB-P28LS9
SSB-V20CLS/E
SSB-P28LS6/E
SSB-P28LS6
SSB-V20KLS
SSB-V20CLS/E
SSB-P28LS6/E
SSB-P28LS6
SSB-V20KLS
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SSP28NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128026518 |
| Mitat | 148.50 x 89.00 x 19.40mm |
| Korvaa | SSB-P28LS9 / SSB-V20CLS/E / SSB-P28LS6/E / SSB-P28LS6 / SSB-V20KLS |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
Samsung Q318, R510, R468, R710, R522 akku 4400 mAh Musta
59,95 €
Samsung Q318, R510, R468, R710, R522 akku 4400 mAh Valkoinen
59,95 €
Samsung NP-NC10, AA-PB6NC6W, 1588-3366 akku 7800 mAh
69,95 €
Samsung NP900 / Ativ Book 9 yhteensopiva akku - 5850mAh
99,95 €
Samsung NP-NC10, AA-PB6NC6W, 1588-3366 akku 5200 mAh - Tummansininen
59,95 €
Samsung Q318, R510, R468, R710, R522 akku 6600 mAh Musta
69,95 €
Samsung NP-X420 akku - 4400 mAh
59,95 €
Samsung 305U1Z, N310, N310-13 akku 6600mAh / 48.84Wh
56,95 €