calcActive())">
Kyocera NP-900, 02491-0015-00, BATS4, 02491-0037-00 yhteensopiva akku 600 mAh
Varastossa
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Prima kameroiden kanssa:
DM-6331
DS-6340
SL-6
DS-4331
DS-4341
DS-4330
DS-6330
DS-5330
DS-4346
DS-5080
DM-5331
DS-T5
SL-63
DS-5341
DS-6340
SL-6
DS-4331
DS-4341
DS-4330
DS-6330
DS-5330
DS-4346
DS-5080
DM-5331
DS-T5
SL-63
DS-5341
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Prima alkuperäisakut:
NP-900
02491-0015-00
BATS4
02491-0037-00
DS-4330
02491-0015-00
BATS4
02491-0037-00
DS-4330
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-NP900 |
|---|---|
| EAN | 4894128005575 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 43.70 x 31.30 x 7.00mm |
| Korvaa | NP-900 / 02491-0015-00 / BATS4 / 02491-0037-00 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 2.22Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.