calcActive())">
Lenovo P700, P700i akku 1750 mAh
Saatavissa tehtaalta
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo puhelinten kanssa:
P700
P700i
P700i
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo puhelin alkuperäisakut:
BL196
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-LVP701SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128078814 |
| Korvaa | BL196 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1750mAh / 6.48Wh |
| Mitat | 58.95 x 51.80 x 7.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Lenovo akut
Näytä kaikki →
Lenovo PB1-770N, PB1-770N Dual SIM TD-LTE akku 3400 mAh
21,95 €
Lenovo A2580 / A2860 akku 1700 mAh
15,95 €
Lenovo S920 akku 2000 mAh
16,95 €
Lenovo P700, P700i akku 2500 mAh
17,95 €
Lenovo I325, I325WG, S710 akku 950 mAh/
15,95 €
Lenovo S930, S938T, S939 akku 2300 mAh
16,95 €
Lenovo S858T akku 1800 mAh
23,95 €
Lenovo A830, A850, K860 akku 2250 mAh
17,95 €