calcActive())">
Lenovo Tab 4, Tab4, TB-8504F akku 4850mAh
Saatavissa tehtaalta
32,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
Tab 4
Tab4
TB-8504F
TB-8504X
ZA2B0009US
Tab4
TB-8504F
TB-8504X
ZA2B0009US
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo tablettien alkuperäisakut:
L16D1P34
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-LVT850SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137306 |
| Korvaa | L16D1P34 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.67Wh |
| Mitat | 116.34 x 97.60 x 2.30mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Lenovo tablettien akut
Näytä kaikki →
-54%
Lenovo ideatab Miix / Miix 2 Tabletin Akku
53,95 €
24,95 €
Lenovo A10-70, A10-70F, Tab 2 A10-70 Tabletin Akku
43,95 €
Lenovo Tab 2 A8-50, Tab 2 A8-50F, Tab 2 A8-50LC akku 4200mAh
26,95 €
-16%
Lenovo Yoga Book YB1-X90F Akku 8500mAh
54,95 €
45,95 €
-50%
Lenovo Ideatab Miix 2 11 Tabletin Akku
49,95 €
24,98 €
Lenovo A2, A2107, A2207 Tabletin Akku
23,95 €
-12%
Lenovo tablettien Yoga Smart Tab / YT-X705F yhteensopiva akku 6800mAh
33,95 €
29,95 €
-50%
Lenovo IdeaPad A5500, IdeaPad A8, IdeaPad A8-50 Tabletin Akku
33,95 €
16,98 €