calcActive())">
LXE MX9, HONEYWELL MX9380 Viivakoodinlukijan Akku 2600 mAh
Varastossa
48,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LXE ja HONEYWELL viivakoodinlukijoiden kanssa:
HONEYWELL: MX9380, MX9381, MX9382, MX9383 LXE
LXE: FC3, MX9, MX9380, MX9381, MX9A1B1B1F1A0US
LXE: FC3, MX9, MX9380, MX9381, MX9A1B1B1F1A0US
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LXE ja HONEYWELL viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
161888-0001, SB-MX9-L
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-LMX900BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129301 |
| Mitat | 84.40 x 64.52 x 23.60mm |
| Korvaa | 161888-0001 / SB-MX9-L / 161915-0001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 28.86Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Viivakoodinlukijoiden akut
Näytä kaikki →
-50%
Symbol PDT6100, PDT6110, PDT6140 Viivakoodinlukijan Akku
20,95 €
10,48 €
Intermec 600, 680, 6804 Viivakoodinlukijan Akku
29,95 €
-5%
Symbol LS4278, LS4278-M Viivakoodinlukijan Akku
18,95 €
17,95 €
Vocollect A700, A710, A720 akku 6600mAh
107,95 €
Zebra IMZ320, MZ220, MZ320 akku 1500mAh
21,95 €
Datalogic GBT4400, GBT4430, GM4100 Viivakoodinlukijan Akku
20,95 €
CipherLab 8001 akku 750mAh
18,95 €
Opticon H-27, H-27 1D, H-27 2D akku 3000mAh
40,95 €