calcActive())">
Makita 120 Ni-MH 9,6 V akku 2200 mAh
Varastossa
41,95 €
38,95 €
Makita yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Makita malleihin:
BFT020F
BFT021F
BFT040F
BFT080F
BFT120
BFT122F
BTD040
BTD042
BTD060
BTD062
BTW070
BTW072
BFL080
BFL080F
BFL080FZ
BFL120
BFL120F
BFL120F1Z
BFL120FZ
BTD061
BTD061
BTD061SHG
TD061
TD061D
TD061DRASP
TD061DRAX
TD061DRH
TD100
TD100D
TD100DRASP
TD100DRJSP
TD100DZ
BFT021F
BFT040F
BFT080F
BFT120
BFT122F
BTD040
BTD042
BTD060
BTD062
BTW070
BTW072
BFL080
BFL080F
BFL080FZ
BFL120
BFL120F
BFL120F1Z
BFL120FZ
BTD061
BTD061
BTD061SHG
TD061
TD061D
TD061DRASP
TD061DRAX
TD061DRH
TD100
TD100D
TD100DRASP
TD100DRJSP
TD100DZ
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Makita alkuperäisakut:
193176-1
193301-4
193531-7
193536-7
B9017
B9017A
BH9020
BH9020A
BH9020B
BH9033
BH9033A
BH9033B
193301-4
193531-7
193536-7
B9017
B9017A
BH9020
BH9020A
BH9020B
BH9033
BH9033A
BH9033B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-MKT120PW |
|---|---|
| EAN | 4894128063063 |
| Mitat | 67.50 x 64.70 x 66.81mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 193176-1 / 193301-4 / 193531-7 / 193536-7 / B9017 / B9017A / BH9020B / BH9033B / BH9033A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 21.12Wh |
| Jännite | 9,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-31%
Makita 1090 ( BL1013 / BL1014 ) Li-ion 10,8 V akku 1500 mAh
34,95 €
23,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-26%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 1500 mAh
46,95 €
34,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-36%
Makita 690 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
49,95 €
31,95 €
-35%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
45,95 €
29,95 €