calcActive())">
Makita 12V Max CXT Tool, 12-Volt MAX CXT, CG100 akku 5000mAh
Varastossa
73,95 €
66,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Makita työkalujen kanssa:
12V Max CXT Tool
12-Volt MAX CXT
CG100
CG100D
CG100DSYEX
CG100DWAEA
CG100DZA
CL106FD
CL106FDSM
CL106FDSMW
CL106FDSY
CL106FDSYW
CL106FDZ
CL106FDZW
CL107FD
CL107FDSM
CL107FDSMW
CL107FDSY
CL107FDSYW
CL107FDZ
CL107FDZW
CL108FD
CL108FDMW1
CL108FDSM1
CL108FDW1
CL108FDZ1
CP100
CP100DZ
CT226
CT226RX
DA332
DA332DZ
DCM501
DCM501Z
DCM501ZAR
DF031D
DF031DSME
DF031DZ
DF032
DF032DSME/Z
DF331D
DF331DSME
DF331DZ
DF332
DF332DSME/Z
DT03
DT03R1
FD05
FD05R1
FD06R1
FD06Z
PH04Z
RJ03R1
SH02R1
12-Volt MAX CXT
CG100
CG100D
CG100DSYEX
CG100DWAEA
CG100DZA
CL106FD
CL106FDSM
CL106FDSMW
CL106FDSY
CL106FDSYW
CL106FDZ
CL106FDZW
CL107FD
CL107FDSM
CL107FDSMW
CL107FDSY
CL107FDSYW
CL107FDZ
CL107FDZW
CL108FD
CL108FDMW1
CL108FDSM1
CL108FDW1
CL108FDZ1
CP100
CP100DZ
CT226
CT226RX
DA332
DA332DZ
DCM501
DCM501Z
DCM501ZAR
DF031D
DF031DSME
DF031DZ
DF032
DF032DSME/Z
DF331D
DF331DSME
DF331DZ
DF332
DF332DSME/Z
DT03
DT03R1
FD05
FD05R1
FD06R1
FD06Z
PH04Z
RJ03R1
SH02R1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Makita työkalujen alkuperäisakut:
BL1021B
BL1041B
BL1041B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi työkalujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi työkalujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-MKT226PH |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119401 |
| Korvaa | BL1041B / BL1021B / BL1040 / BL1040B / BL1015 / BL1020B / BL1041 / BL1016 / BL1021 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 60Wh |
| Mitat | 86.70 x 63.90 x 60.00mm |
| Jännite | 12 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Makita akut
Näytä kaikki →
-31%
Makita 1090 ( BL1013 / BL1014 ) Li-ion 10,8 V akku 1500 mAh
34,95 €
23,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-36%
Makita 690 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
49,95 €
31,95 €
-35%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
45,95 €
29,95 €
Makita 1090 ( BL1013 / BL1014 ) akku 2500mAh
39,95 €
-5%
Makita 690 Ni-MH 9,6 V akku 1500 mAh
40,95 €
38,95 €
-18%
Makita 370 Ni-MH 7,2 V akku 3000 mAh
37,95 €
30,95 €
-35%
Makita 1420 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
38,95 €