calcActive())">
Makita 240 Ni-MH 24 V akku 3000 mAh
Varastossa
119,95 €
Makita yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Makita malleihin:
BML240
BMR100
BSS730
BSS730SHK
TW200D
TW200DRA
BDF460
BDF460SF
BDF460SH
BDF460SHE
BDF460SJE
BDF460WA
BDF460WAE
BHP460SH
BHP460
BHP460SF
BHP460SHE
BHP460SJE
BHP460WA
BHP460WAE
BHR200
BHR200SAE
BHR200SFE
BHR200SH
BHR200SHE
BHR200SJE
BHR200WAE
BJR240
BJR240SF
BJR240SFE
BJR240SH
BJR240SHE
BJR240SJE
BJR240WA
BJR240WAE
BLS712
BLS712SFK
BLS820
BLS820SF
BLS820SFK
BSR730SH
BSR730SJE
BSR730WA
BSR730WAE
BTD200
BTD200SH
BTD200SJE
BTD200WA
BTD200WAE
BTW200
BTW200SAE
BTW200SF
BTW200SH
BTW200SJE
BTW200WA
BTW200WAE
DK2401HF
DK2402HF
DK2403HF
DK2404HF
DK2405HF
BSS710D
BMR100
BSS730
BSS730SHK
TW200D
TW200DRA
BDF460
BDF460SF
BDF460SH
BDF460SHE
BDF460SJE
BDF460WA
BDF460WAE
BHP460SH
BHP460
BHP460SF
BHP460SHE
BHP460SJE
BHP460WA
BHP460WAE
BHR200
BHR200SAE
BHR200SFE
BHR200SH
BHR200SHE
BHR200SJE
BHR200WAE
BJR240
BJR240SF
BJR240SFE
BJR240SH
BJR240SHE
BJR240SJE
BJR240WA
BJR240WAE
BLS712
BLS712SFK
BLS820
BLS820SF
BLS820SFK
BSR730SH
BSR730SJE
BSR730WA
BSR730WAE
BTD200
BTD200SH
BTD200SJE
BTD200WA
BTD200WAE
BTW200
BTW200SAE
BTW200SF
BTW200SH
BTW200SJE
BTW200WA
BTW200WAE
DK2401HF
DK2402HF
DK2403HF
DK2404HF
DK2405HF
BSS710D
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Makita alkuperäisakut:
193127-4
193128-2
193130-5
193131-3
193736-9
193737-7
193739-3
2417
2420
2430
B2417
B2420
B2430
BH2420
BH2430
BH2433
193128-2
193130-5
193131-3
193736-9
193737-7
193739-3
2417
2420
2430
B2417
B2420
B2430
BH2420
BH2430
BH2433
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MTK240PX |
|---|---|
| EAN | 4894128063100 |
| Mitat | 121.00 x 85.60 x 101.50mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 193127-4 / 193128-2 / 193130-5 / 193131-3 / 193736-9 / 193737-7 / 193739-3 / 2417 / 2420 / 2430 / B2417 / B2420 / B2430 / BH2420 / BH2430 / BH2433 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 72Wh |
| Jännite | 24 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-31%
Makita 1090 ( BL1013 / BL1014 ) Li-ion 10,8 V akku 1500 mAh
34,95 €
23,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-26%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 1500 mAh
46,95 €
34,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-36%
Makita 690 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
49,95 €
31,95 €
-35%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
45,95 €
29,95 €