calcActive())">
Makita CL070 Li-ion 7,2 V akku 1500 mAh
Varastossa
30,95 €
28,95 €
Makita yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Makita malleihin:
CL070
CL070D
CL070DS
CL070DZ
CL072
CL072D
CL072DS
CL072DZ
DF010
DF010D
DF010DS
DF010DSE
DF010DZ
GN900
GN900S
GN900SE
GN900SEP4
GN900SEP9
TD020
TD020
TD020D
TD020DS
TD020DSE
TD020DSEW
TD020DSW
TD020DW
TD021
TD021D
TD021DS
TD021DSEX
TD021DSW
TD021DZ
TD021DZW
CL070D
CL070DS
CL070DZ
CL072
CL072D
CL072DS
CL072DZ
DF010
DF010D
DF010DS
DF010DSE
DF010DZ
GN900
GN900S
GN900SE
GN900SEP4
GN900SEP9
TD020
TD020
TD020D
TD020DS
TD020DSE
TD020DSEW
TD020DSW
TD020DW
TD021
TD021D
TD021DS
TD021DSEX
TD021DSW
TD021DZ
TD021DZW
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Makita alkuperäisakut:
194355-4
194356-2
BL7010
194356-2
BL7010
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-MKT072PW |
|---|---|
| EAN | 4894128075660 |
| Mitat | 45.52 x 31.49 x 72.77mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 194355-4 / 194356-2 / BL7010 / BL7015 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 10.8Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-23%
Dewalt DC9071 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
45,95 €
-26%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 1500 mAh
46,95 €
34,95 €
-15%
Paslode IM250A Ni-MH 6 V akku 3300 mAh
38,95 €
32,95 €
-36%
Makita 690 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
49,95 €
31,95 €
-19%
Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
53,95 €
43,95 €