calcActive())">
Makita sähkötyökalujen / porakoneiden 40V MAX XGT / CF001G yhteensopiva akku 2000mAh
Saatavissa tehtaalta
86,95 €
Makita sähkötyökalujen / porakoneiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
40V MAX XGT
CF001G
DF001G
GA003G
GA005G
GA011G
GA013G
HP001G
HR001G
HR003G
HS004G
TD001G
W001G
CF001G
DF001G
GA003G
GA005G
GA011G
GA013G
HP001G
HR001G
HR003G
HS004G
TD001G
W001G
Korvattavat Makita sähkötyökalujen / porakoneiden alkuperäisakut
191L29-0
BL4020
BL4025
BL4040
BL4050F
BL4080F
BL4020
BL4025
BL4040
BL4050F
BL4080F
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Makita sähkötyökalujen / porakoneiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-MKT402PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 40 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174837 |
| Korvaa | 191L29-0 / BL4020 / BL4025 / BL4030 / BL4040 / BL4050F / BL4060 / BL4080F |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 80Wh |
| Mitat | 117.80 x 77.20 x 69.20mm |
| Jännite | 40 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Makita akut
Näytä kaikki →
-31%
Makita 1090 ( BL1013 / BL1014 ) Li-ion 10,8 V akku 1500 mAh
34,95 €
23,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-36%
Makita 690 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
49,95 €
31,95 €
-35%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
45,95 €
29,95 €
Makita 1090 ( BL1013 / BL1014 ) akku 2500mAh
39,95 €
-5%
Makita 690 Ni-MH 9,6 V akku 1500 mAh
40,95 €
38,95 €
-18%
Makita 370 Ni-MH 7,2 V akku 3000 mAh
37,95 €
30,95 €
-35%
Makita 1420 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
38,95 €