calcActive())">
Makita sähkötyökalujen / porakoneiden 6010SD / 6010SDW yhteensopiva akku 3000mAh
Saatavissa tehtaalta
32,95 €
Makita sähkötyökalujen / porakoneiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
6010SD
6010SDW
6070D
6076DW
6170D
6176D
6176DW
6176DWF
M001
6010SDW
6070D
6076DW
6170D
6176D
6176DW
6176DWF
M001
Korvattavat Makita sähkötyökalujen / porakoneiden alkuperäisakut
678037-1
678103-4
678103-4
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Makita sähkötyökalujen / porakoneiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-MKT617PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170006 |
| Korvaa | 678103-4 / 678037-1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 15.84Wh |
| Mitat | 101.20 x 45.00 x 23.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Makita akut
Näytä kaikki →
-31%
Makita 1090 ( BL1013 / BL1014 ) Li-ion 10,8 V akku 1500 mAh
34,95 €
23,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-36%
Makita 690 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
49,95 €
31,95 €
-35%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
45,95 €
29,95 €
Makita 1090 ( BL1013 / BL1014 ) akku 2500mAh
39,95 €
-5%
Makita 690 Ni-MH 9,6 V akku 1500 mAh
40,95 €
38,95 €
-18%
Makita 370 Ni-MH 7,2 V akku 3000 mAh
37,95 €
30,95 €
-35%
Makita 1420 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
38,95 €