calcActive())">
Malmbergs LED hätävalaisimen / AA3S1P1000 akku - 1000 mAh
Varastossa
19,95 €
Malmbergs LED Astris / AA3S1P1000 yhteensopiva akku.
Malmbergs LED Astris yhteensopiva akku.
| SKU | CS-CM038SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128175544 |
| Korvaa | AA3S1P1000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.6Wh |
| Mitat | 51.10 x 42.20 x 14.60mm |
| Jännite | 3,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |