calcActive())">
Nordland / Amecom / Onva / AA15008S1P 9,6v akku - 1500mAh
Varastossa
29,95 €
25,95 €
Nordland / Amecom / Onva / AA15008S1P 9,6v akku - 1500mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-CM044SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128179467 |
| Korvaa | AA15008S1P |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 57.50 x 51.20 x 29.40mm |
| Jännite | 9,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |