calcActive())">
Nokia / Microsoft BV-L5C Lumia 640 Dual SIM yhteensopiva akku 2400 mAh
Varastossa
22,95 €
18,95 €
Nokia / Microsoft yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Nokia / Microsoft malleihin:
Lumia 640 LTE
Lumia 640 Dual SIM Lumia 640 LTE
Lumia 640 Dual SIM
Lumia 640 Dual SIM Lumia 640 LTE
Lumia 640 Dual SIM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia alkuperäisakut:
BV-L5C
HUOM! TÄMÄ AKKU SOPII VAIN DUAL SIM MALLEIHIN Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.
30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-NK642SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130093 |
| Korvaa | BV-L5C |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 9.12Wh |
| Mitat | 93.50 x 37.30 x 5.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Nokia akut
Näytä kaikki →
-11%
Nokia BP-4L yhteensopiva akku 1700 mAh
17,95 €
15,95 €
-12%
Nokia BL-5C, BL-5CA, BL-5CB, BR-5C yhteensopiva akku 1200 mAh
16,95 €
14,95 €
-12%
Nokia BLC-2 yhteensopiva akku 1100 mAh
16,95 €
14,95 €
-12%
Nokia BL-4U yhteensopiva akku 1200 mAh
16,95 €
14,95 €
-15%
Nokia BLC-2 yhteensopiva akku 950 mAh
12,95 €
10,95 €
-5%
Nokia BL-4UL yhteensopiva akku 1200 mAh
18,95 €
17,95 €
-29%
Nokia BL-4CT yhteensopiva akku 820 mAh
13,95 €
9,95 €
-13%
Nokia BLS-2N, BLS-4, BMS-2S, BPS-2 yhteensopiva akku 900 mAh
14,95 €
12,95 €