calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola C300, C335 akku 750 mAh
Saatavissa tehtaalta
16,95 €
Akku sopii mm: Motorola C300, C335 .
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-MOC335SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128027317 |
| Korvaa | SNN5725A |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 52.15 x 35.08 x 6.47mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Motorola
Näytä kaikki →
-50%
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto Z Play akku 3300 mAh
28,95 €
14,48 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola XT882 akku 1800 mAh
18,95 €
-50%
Motorola E365 akku 650 mAh
12,75 €
6,38 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola PEBL U6, RAZR V3, Razr V3c, Razr V3i, RAZR V3m, V3, V235, V3xx, V3IM akku 710 mAh
15,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto Z2 Play Dual SIM akku 3000 mAh
23,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola V2188, V3688, L2000, 2088, 3690, 3620, P7789, 8160, T189, P7389, V50, V998, L708WINGS, V998+, V8060, V8062, V8068, V8160, V8162, P7389, v8260 akku 900 mAh
15,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola V120, V120C, V120D, V120e, V120x, V120t, V120x akku 1200 mAh
17,95 €
-50%
Motorola T180, T180e, T182, T300 akku 850 mAh
12,90 €
6,45 €