calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola i870, i450, i415, i760, i730, i265, i860, i215, i90, i530, i30, i60, akku 1000 mAh
Saatavissa tehtaalta
16,95 €
Akku sopii mm: Motorola i870, i450, i415, i760, i730, i265, i860, i215, i90, i530, i30, i60, i205, i305, i560, i95, i85, i850, i50, i90, i50, i85, i88, i55, i58, i95, i60, i30, i35, i205, i730, i733, i736, i710, i305, i315, i325, i355, i530, i860, i605, i265, i275, i760, i850, i855, i560, i930, i920, i870, i875, i670.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-MOI30SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128006442 |
| Korvaa | SNN5705 / SNN5723A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 57.74 x 35.50 x 7.43mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Motorola
Näytä kaikki →
-50%
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto Z Play akku 3300 mAh
28,95 €
14,48 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola XT882 akku 1800 mAh
18,95 €
-50%
Motorola E365 akku 650 mAh
12,75 €
6,38 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola PEBL U6, RAZR V3, Razr V3c, Razr V3i, RAZR V3m, V3, V235, V3xx, V3IM akku 710 mAh
15,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto Z2 Play Dual SIM akku 3000 mAh
23,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola V2188, V3688, L2000, 2088, 3690, 3620, P7789, 8160, T189, P7389, V50, V998, L708WINGS, V998+, V8060, V8062, V8068, V8160, V8162, P7389, v8260 akku 900 mAh
15,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola V120, V120C, V120D, V120e, V120x, V120t, V120x akku 1200 mAh
17,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola T2288, 2297, V2288, V2397, V2260, T2267, T2282, T2287, T2290, T2297, T2390, V2288, T2088, T2260, V2267, V2282, V2290, V2297, V2397, T2298, M2090, T2282 akku 950 mAh
16,95 €