calcActive())">
Nokia BL-5C, BL-5CA yhteensopiva akku 1000 mAh
Varastossa
15,95 €
12,95 €
Akku sopii mm: Nokia 1100, 1101, 1110, 1110i, 1112, 1255, 1315, 1600, 2118, 2255, 2270, 2280, 2285, 2300, 2310, 2355, 2610, 3100, 3105, 3600, 3620, 3650, 3660, 6030, 6085, 6108, 6175i, 6230, 6230i, 6268, 6270, 6282, 6600, 6620, 6680, 6681, 6682, 6820, 7600, 7610, E50, E60, N-Gage 2600, N-Gage 3120, N-Gage 6630, N70, N71, N72, N91, 2112, 2600, 3120, 3125, 6630, 6670, 6820i, 6822, 2255, 6268, 6265, 6265i, E60, 2310, E50, 6175i, 1110i, 1112, 6282, 6085, 1315, 6086, 2626, 1650, 1200, 1208, 3110, 3109 Classic, 1650, 2310, 2600 classic, 2626, 3109 classic, 3110 classic, 3110 evolve, 6230i, 6555, 6670, 6680, 6681, 6820, 6822, N91 8GB.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-NK5CMX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128004547 |
| Korvaa | BL-5C, BL-5CA |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 53.00 x 33.90 x 5.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Customer Reviews
Hinta
4
Laatu
4
Suosittelen
4
hyvä ostos
Review by
Santtu
Tuote on halpa ja toimii moitteettomasti
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Nokia akut
Näytä kaikki →
-11%
Nokia BP-4L yhteensopiva akku 1700 mAh
17,95 €
15,95 €
-12%
Nokia BLC-2 yhteensopiva akku 1100 mAh
16,95 €
14,95 €
-12%
Nokia BL-5C, BL-5CA, BL-5CB, BR-5C yhteensopiva akku 1200 mAh
16,95 €
14,95 €
-12%
Nokia BL-4U yhteensopiva akku 1200 mAh
16,95 €
14,95 €
-29%
Nokia BL-4CT yhteensopiva akku 820 mAh
13,95 €
9,95 €
-13%
Nokia BLS-2N, BLS-4, BMS-2S, BPS-2 yhteensopiva akku 900 mAh
14,95 €
12,95 €
-5%
Nokia BL-4UL yhteensopiva akku 1200 mAh
18,95 €
17,95 €
-15%
Nokia BLC-2 yhteensopiva akku 950 mAh
12,95 €
10,95 €