calcActive())">
Nokia BL-4U yhteensopiva akku 1200 mAh
Varastossa
16,95 €
14,95 €
Nokia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Nokia malleihin:
8800 Arte
8800 Sapphire Arte
8800 Carbon Arte
8800 Gold Arte
3120C
3120 Classic
6600 Slide
E66
515
E75
5530 XpressMusi
C5-06
Asha 300
Asha 311
Asha 305
8800 Sapphire Arte
8800 Carbon Arte
8800 Gold Arte
3120C
3120 Classic
6600 Slide
E66
515
E75
5530 XpressMusi
C5-06
Asha 300
Asha 311
Asha 305
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia alkuperäisakut:
BL-4U
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-NK4UXL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128061595 |
| Korvaa | N4U85T |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 62.00 x 38.00 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Nokia akut
Näytä kaikki →
-11%
Nokia BP-4L yhteensopiva akku 1700 mAh
17,95 €
15,95 €
-12%
Nokia BL-5C, BL-5CA, BL-5CB, BR-5C yhteensopiva akku 1200 mAh
16,95 €
14,95 €
-12%
Nokia BLC-2 yhteensopiva akku 1100 mAh
16,95 €
14,95 €
-15%
Nokia BLC-2 yhteensopiva akku 950 mAh
12,95 €
10,95 €
-5%
Nokia BL-4UL yhteensopiva akku 1200 mAh
18,95 €
17,95 €
-29%
Nokia BL-4CT yhteensopiva akku 820 mAh
13,95 €
9,95 €
-13%
Nokia BLS-2N, BLS-4, BMS-2S, BPS-2 yhteensopiva akku 900 mAh
14,95 €
12,95 €
-13%
Nokia BLB-2 yhteensopiva akku 1000 mAh
15,95 €
13,95 €