calcActive())">
Nokia BLC-2 yhteensopiva akku 1100 mAh
Varastossa
16,95 €
14,95 €
Nokia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Nokia malleihin:
1220
1221
1260
1261
2260
3310
3315
3330
3350
3360
3385
3390
3395
3410
3510
3510i
3520
3530
3560
3570
3585
3585i
3586
3586i
3587i
3588i
3589i
3590
3595
3810
5510
6010
6651
6800
6810
6650
1221
1260
1261
2260
3310
3315
3330
3350
3360
3385
3390
3395
3410
3510
3510i
3520
3530
3560
3570
3585
3585i
3586
3586i
3587i
3588i
3589i
3590
3595
3810
5510
6010
6651
6800
6810
6650
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia alkuperäisakut:
BLC-2
BLC-1
BMC-3
BLC-1
BMC-3
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-NKC2MH |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128004479 |
| Korvaa | BLC-2 / BLC-1 / BMC-3 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 52.93 x 38.21 x 8.02mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Nokia akut
Näytä kaikki →
-11%
Nokia BP-4L yhteensopiva akku 1700 mAh
17,95 €
15,95 €
-12%
Nokia BL-5C, BL-5CA, BL-5CB, BR-5C yhteensopiva akku 1200 mAh
16,95 €
14,95 €
-12%
Nokia BL-4U yhteensopiva akku 1200 mAh
16,95 €
14,95 €
-15%
Nokia BLC-2 yhteensopiva akku 950 mAh
12,95 €
10,95 €
-5%
Nokia BL-4UL yhteensopiva akku 1200 mAh
18,95 €
17,95 €
-29%
Nokia BL-4CT yhteensopiva akku 820 mAh
13,95 €
9,95 €
-13%
Nokia BLS-2N, BLS-4, BMS-2S, BPS-2 yhteensopiva akku 900 mAh
14,95 €
12,95 €
-13%
Nokia BLB-2 yhteensopiva akku 1000 mAh
15,95 €
13,95 €