calcActive())">
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
Saatavissa tehtaalta
19,95 €
16,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy XCover 5 2021
SM-G525F
M-G525N
SM-G525F/DS
Galaxy XCover 5
SM-G525F
M-G525N
SM-G525F/DS
Galaxy XCover 5
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-BG525BBE
GH43-05060A
GH43-05060A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SMG525SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128184782 |
| Korvaa | EB-BG525BBE / GH43-05060A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 70.70 x 54.70 x 5.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Samsung
Näytä kaikki →
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-29%
Samsung Navibot Airfresh SR8F30, Navibot Airfresh SR8F31, Navibot Airfresh SR8F40 akku 3000mAh / 43.20Wh
51,95 €
36,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-13%
Samsung Galaxy Xcover 7 / EB-BG556GBY akku 3680 mAh
29,95 €
25,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
Samsung Galaxy S3, Galaxy SIII, GT-i9300, GT-i9305 yhteensopiva akku 2100 mAh
19,95 €
-9%
Samsung Galaxy S5 akku 2800 mAh
21,95 €
19,95 €
-10%
Samsung Galaxy S5 Mini akku 2100 mAh
19,95 €
17,95 €