calcActive())">
MSI X-Slim akku 2350 mAh - Musta
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MSI kannettavien tietokoneiden kanssa:
X-Slim
X-Slim X320
X-Slim X320-037US
X-Slim X340
X-Slim X340021US
X-Slim X360
X-Slim X400
X-Slim X320x
X-Slim X340x
X-Slim X350
X-Slim X350X
X-Slim X370
X-Slim X370x
X-Slim X410
X-Slim X410x
X-Slim X420
X-Slim X420x
X-Slim X430
X-Slim X620
X-Slim X320
X-Slim X320-037US
X-Slim X340
X-Slim X340021US
X-Slim X360
X-Slim X400
X-Slim X320x
X-Slim X340x
X-Slim X350
X-Slim X350X
X-Slim X370
X-Slim X370x
X-Slim X410
X-Slim X410x
X-Slim X420
X-Slim X420x
X-Slim X430
X-Slim X620
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat MSI alkuperäisakut:
BTY-S31
925T2950F
925T2950F
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-MSX360NK |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032267 |
| Mitat | 216.51 x 95.17 x 8.84mm |
| Korvaa | BTY-S31 / 925T2950F / BTY-S32 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 2350mAh / 34.78Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa MSI akut
Näytä kaikki →
-21%
MSI GT72 akku 7500mAh
74,95 €
58,95 €
-17%
MSI kannettavan tietokoneen Pulse GL76 11UDK / Katana GF66 11UC-827PH yhteensopiva akku 4600mAh
71,95 €
59,95 €
-17%
MSI kannettavan tietokoneen GP66 / GP76 yhteensopiva akku 4100mAh
91,95 €
75,95 €
-14%
MSI GS63 / GS73 akku 5300mAh
69,95 €
59,95 €
MSI X-Slim X320, X-Slim X320-037US, X-Slim X340, X-Slim X340021US, X-Slim X360, X-Slim X400 akku 4400 mAh
79,95 €
MSI MegaBook S271 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
MSI kannettavan tietokoneen Modern 14 B11MOU-861IN / Modern 14 B11MOU-1064XES yhteensopiva akku 3300mAh
66,95 €
MSI GT660 akku 6600 mAh - Musta
79,95 €