
calcActive())">
Wahl Beretto Black Stealth, Beretto Chrome, Cordless Magic Clip akku 3400mAh
Saatavissa tehtaalta
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Wahl Hiustenleikkurin / shaverin kanssa:
Beretto Black Stealth
Beretto Chrome
Cordless Magic Clip
Designer
Senior Cordless
Sterling 4
Super Taper Cordless
Beretto Chrome
Cordless Magic Clip
Designer
Senior Cordless
Sterling 4
Super Taper Cordless
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Wahl Hiustenleikkurin / shaverin alkuperäisakut:
93837-001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi Hiustenleikkurin / shaverin tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi Hiustenleikkurin / shaverin tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-WXH938XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145370 |
| Korvaa | 93837-001 / 93837-200 / 3024975 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.58Wh |
| Mitat | 65.70 x 20.90 x 18.65mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Hiustenleikkurien ja shaverien akut
Näytä kaikki →
Moser 1852-7531 akku 2000mAh
15,95 €
13,95 €

Moser ChroMini 1591, ChroMini 1591B, ChroMini 1591Q akku 1200mAh
15,95 €
13,95 €

Remington F-4790, F-5790, F-7790 Shaverin / Hiustenleikkurin Akku
18,95 €

Wella Xpert HS70 Shaverin / Hiustenleikkurin Akku
18,95 €

Braun leikkuukoneen 720 / 730 yhteensopiva akku 1900mAh
14,95 €
12,95 €

Moser leikkuukoneen Chrom Style Pro 1871 / 1871-0071 yhteensopiva akku 1800mAh
17,95 €
16,95 €

Moser 1871 / 1872 / 1871-7590 akku 2000mAh
16,95 €
14,95 €

Wella Xpert HS71, Xpert HS71 Profi, Xpert HS75 Shaverin / Hiustenleikkurin Akku
18,95 €
