calcActive())">
Karcher EB 30/1 Cordless Electric Sweeper 12" Pölynimurin Akku 2500 mAh
Varastossa
27,95 €
25,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Karcher pölynimurien kanssa:
EB 30/1 Cordless Electric Sweeper 12"
1.545-104.0
Windsor Radius Mini EB30 Commercial Cordless Floor Sweeper
1.545-113.0
1.545-104.0
Windsor Radius Mini EB30 Commercial Cordless Floor Sweeper
1.545-113.0
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Karcher pölynimurien alkuperäisakut:
1.545-100.0
1.545-102.0
1.545-103.0
1.545-107.0
1.545-108.0
1.545-111.0
1.545-102.0
1.545-103.0
1.545-107.0
1.545-108.0
1.545-111.0
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-KEB301PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129622 |
| Mitat | 139.50 x 79.85 x 33.70mm |
| Korvaa | 1.545-100.0 / 1.545-102.0 / 1.545-103.0 / 1.545-107.0 / 1.545-108.0 / 1.545-111.0 / 15451150 / 15451160 / 15451170 / 15451180 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 18Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Imurien akut
Näytä kaikki →
-35%
Dyson V6 / DC58 / DC61 ( SV03 ) akku 2500mAh
62,95 €
40,95 €
-19%
Neato Botvac D3 / D4 / D5 / D6 / D7 akku 6800mAh
84,95 €
68,95 €
-31%
Dyson V8 akku 2800mAh / 60.48Wh
79,95 €
54,95 €
-33%
Dyson SV11 / V7 akku 2000mAh / 43.20Wh
54,95 €
36,95 €
-26%
AEG Electrolux VBHC7787E / 8087979053 / 809115702 akku 2500mAh / 45Wh
64,95 €
47,95 €
-18%
AEG OSBP72LI / Electrolux OSBP72LI25 akku 3400 mAh
49,95 €
40,95 €
-9%
Dyson V11 / V15 akku 4000 mAh
98,95 €
89,95 €
-33%
Xiaomi G1 MI / Robot MI-G1 Pölynimurirobotin akku 2600 mAh
39,95 €
26,95 €