calcActive())">
Creative Zen Micro Photo MP3-Soittimen Akku
Varastossa
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Creative MP3-soittimien kanssa:
Zen Micro Photo
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Creative MP3-soittimien alkuperäisakut:
BA20203R79909
DAA-BA0009
DAA-BA0009
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-DA009SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128002963 |
| Mitat | 54.58 x 33.69 x 4.30mm |
| Korvaa | DAA-BA0009 / BA20203R79909 |
| Kapasiteetti (mAh) | 830mAh / 3.07Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Creative akut
Näytä kaikki →
Creative V, Creative V Plus, Creative DAP-FL0040 akku 650 mAh
15,95 €
Creative Zen Vision:M, Zen Vision M, Video akku 1700 mAh
25,95 €
Creative Zen Protable Media Center akku 3750 mAh
59,95 €
Creative Zen Micro, Zen Micro Photo, Zen Micro 5GB, 6GB akku 780 mAh
19,95 €
Creative Labs Nomad Jukebox Zen, DAP-HDD004 akku 1400 mAh
29,95 €
Creative Labs Nomad Jukebox ZenTouch, Zen Touch 20GB, Zen Touch 40GB, DAP-HD0014 akku 1500 mAh
29,95 €
Creative Zen Neeon, Zen Neeon 2, DAP-MD0005 akku 850 mAh
24,95 €
Creative Zen Neeon, Zen Neeon 2, DAP-MD0005 tehoakku 1350 mAh
34,95 €