calcActive())">
Sony Atrac AD, NW-HD5, NW-HD5 (20GB) akku 980mAh/3.62Wh
Varastossa
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony MP3-soittimien kanssa:
Atrac AD
NW-HD5
NW-HD5 (20GB)
NW-HD5 Silver
NW-HD5B
NW-HD5B (20GB)
NW-HD5R
NW-HD5R (20GB)
NW-HD5S
NW-HD5S (20GB)
NW-HD5
NW-HD5 (20GB)
NW-HD5 Silver
NW-HD5B
NW-HD5B (20GB)
NW-HD5R
NW-HD5R (20GB)
NW-HD5S
NW-HD5S (20GB)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony MP3-soittimien alkuperäisakut:
2-632-807-11
LIP-880
LIP-880PD
LIP-880PD-B
LIP-880
LIP-880PD
LIP-880PD-B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi MP3-soittimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi MP3-soittimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-HD5SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128002772 |
| Korvaa | LIP-880 / LIP-880PD / LIP-880PD-B / 2-632-807-11 |
| Kapasiteetti (mAh) | 980mAh / 3.63Wh |
| Mitat | 50.00 x 40.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Sony akut
Näytä kaikki →
-8%
Sony / Aiwa yhteensopiva GUM NH14WM akku 1.2v1200mah
12,95 €
11,95 €
Sony NW-A1000, NW-A1200s, NW-A1200v, NW-A1200 akku 450 mAh
18,95 €
Sony NW-A3000V, NW-A3000 akku 850 mAh
17,50 €
Sony NWZ-A720, NWZ-A726, NWZ-A728, NWZ-820, NWZ-A726, NWZ-A826, NWZ-A828, NWZ-A829, NWZ-A729BLK, akku 750 mAh
24,95 €
-56%
Sony NWZ-S600, NWZ-S610, NWZ-S615, NWZ-S616, NWZ-S618, NW-S710, NWZ-S738, NWZ-S716 akku 750 mAh
24,95 €
10,95 €
Sony MZ-B3, MZ-E3, MZ-R2, MZ-R3, MZ-R30, MZ-R35, MZ-R4, MZ-R4ST akku 2300 mAh
31,95 €
Sony NW-HD1 MP3 Player akku 800 mAh
24,95 €
Sony MP3-soittimen NW-WM1A / NW-WM1Z yhteensopiva akku 1900mAh
16,95 €