calcActive())">
TomTom Go 300, Go 400, Go 4D00.001 Navigaattorin Akku
Saatavissa tehtaalta
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TomTom navigaattorien kanssa:
Go 300
Go 400
Go 4D00.001
Go 400
Go 4D00.001
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TomTom navigaattorien alkuperäisakut:
VF5
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TM300HL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099062 |
| Mitat | 68.50 x 18.50 x 18.50mm |
| Korvaa | VF5 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa TomTom akut
Näytä kaikki →
-11%
TomTom GO 510 / GO 520 Navigaattorin Akku
18,95 €
16,95 €
-11%
TomTom Start 52 / VF6F Navigaattorin Akku
17,95 €
15,95 €
TomTom GO 5000 / GO 6000 Navigaattorin Akku
18,95 €
TomTom Urban Rider, akku 2200 mAh
18,95 €
TomTom Start 60 akku 1020 mAh
18,95 €
TomTom XL IQ , akku 1100 mAh
18,95 €
TomTom Star 20, akku 700 mAh
18,95 €
TomTom Go 2435TM akku 1000 mAh
18,95 €