calcActive())">
ESP Infinite Prime Control Panel akku 2000mAh
Saatavissa tehtaalta
26,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ESP taskulamppujen kanssa:
Infinite Prime Control Panel
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ESP taskulamppujen alkuperäisakut:
11AAAH6YMX
GP150AAM6YMX
GP220AAM6YMX
INF-BATPNL
PG800
GP150AAM6YMX
GP220AAM6YMX
INF-BATPNL
PG800
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi taskulamppujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi taskulamppujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-MPG800BT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128149996 |
| Korvaa | 11AAAH6YMX / GP150AAM6YMX / GP220AAM6YMX / INF-BATPNL / PG800 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 51.22 x 43.50 x 29.20mm |
| Jännite | 7,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Taskulamppujen akut
Näytä kaikki →
Peli 3715Z0 LED ATEX 2015, 3760Z0, 3765 akku 1500mAh
25,95 €
-8%
Peli 9410, 9410L, 9419L akku 7500mAh
36,95 €
33,95 €
Trelock LS 950 akku 4400mAh
19,95 €
Maglight jne. yhteensopiva akku 6V Ni-Mh 5000 mAh
37,95 €
-23%
Pelican 8050, 8060 Taskulampun Akku
30,95 €
23,95 €
-13%
Pelican M9 Taskulampun Akku
23,95 €
20,95 €
-13%
Clulite Range akku 2000mAh
23,95 €
20,95 €
Inova T4, T4 Lights, UR611 akku 2200mAh
23,95 €