calcActive())">
Maglight jne. yhteensopiva akku 6V Ni-Mh 5000 mAh
Saatavissa tehtaalta
37,95 €
Akku sopii mm: ERICSSON 40070149 41B038AF00101
GE 40070149 41B038AF00101
MAGLIGHT 40070149 9032 ARXX075 MA5 ML500 N38AF001A RX1019
STREAMLIGHT 20X1701 Mini Stinger ML500 ML5000 N38AF001A RX1019 SL20 SL20S SL20X SL-20X
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-SLX200FT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128073765 |
| Mitat | 183.90 x 32.20 x 32.20mm |
| Korvaa | 20170, 41B038AF00101 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 30Wh |
| Jännite | 6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Taskulamppujen akut
Näytä kaikki →
Peli 3715Z0 LED ATEX 2015, 3760Z0, 3765 akku 1500mAh
25,95 €
-8%
Peli 9410, 9410L, 9419L akku 7500mAh
36,95 €
33,95 €
Trelock LS 950 akku 4400mAh
19,95 €
ESP Infinite Prime Control Panel akku 2000mAh
26,95 €
-23%
Pelican 8050, 8060 Taskulampun Akku
30,95 €
23,95 €
-13%
Pelican M9 Taskulampun Akku
23,95 €
20,95 €
-13%
Clulite Range akku 2000mAh
23,95 €
20,95 €
Inova T4, T4 Lights, UR611 akku 2200mAh
23,95 €