calcActive())">
GE FANUC CNC Power Mate paristo 3V 2000 mAh
Varastossa
19,95 €
16,95 €
Paristo on yhteensopiva ainakin seuraavien GE CNC ohjainten kanssa:
FANUC CNC 16/18-B
FANUC CNC 21-B
FANUC CNC Power Mate 0
FANUC CNC Power Mate D
FANUC CNC Power Mate E
FANUC CNC Power Mate F
FANUC CNC Power Mate H
FANUC Server Unit 9010
FANUC CNC 21-B
FANUC CNC Power Mate 0
FANUC CNC Power Mate D
FANUC CNC Power Mate E
FANUC CNC Power Mate F
FANUC CNC Power Mate H
FANUC Server Unit 9010
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat GE CNC alkuperäiset paristot:
A02B-0118-K111
A02B-0177-K106
A02B-0200-K106
A03B-0805-K011
A06B-0168-D111
A98L-0031-0006
IC693ACC301
A02B-0177-K106
A02B-0200-K106
A03B-0805-K011
A06B-0168-D111
A98L-0031-0006
IC693ACC301
Li-Mn02 paristo. Ei ladattava akku.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-FN210SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098010 |
| Mitat | 46.72 x 16.80 x 16.80mm |
| Korvaa | A98L-0031-0006 / A02B-0118-K111 / A02B-0177-K106 / A02B-0200-K106 / A03B-0805-K011 / A06B-0168-D111 / IC693ACC301 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 6Wh |
| Jännite | 3 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Teollisuuden akut ja paristot
Näytä kaikki →
-18%
Scanreco 16131, 590, 592 akku 2000mAh
32,95 €
26,95 €
Demag DRC10 akku 2000mAh
30,95 €
-18%
Åkerstroms 100J, 100J Transmitters, BC82 akku 1500mAh
50,95 €
41,95 €
-13%
Autec LPM02 / R0BATT00E08A0 nosturin kauko-ohjaimen akku 1400mAh
39,95 €
34,95 €
HBC Linus 6, Radiomatic Eco, Spectrum 1 akku 2000mAh
39,95 €
-15%
IMET BE5500, M550 Ares, M550 Thor akku 2000mAh
40,95 €
34,95 €
HBC Radiomatic Spectrum 2 akku 2000mAh
47,95 €
HBC Radiomatic Keynote, Radiomatic Linus 4, Radiomatic Micron 4 akku 2000mAh
37,95 €