calcActive())">
Pentax D-LI106 akku - 1000 mAh
Saatavissa tehtaalta
13,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Pentax kameroiden kanssa:
Optio W90
Optio X90
MX-1
Optio X90
MX-1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Pentax alkuperäisakut:
D-LI106
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-DLI106MC |
|---|---|
| EAN | 4894128034209 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 40.20 x 35.30 x 9.60mm |
| Korvaa | NCA-K/102 / LB-080 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Pentax akut
Näytä kaikki →
-15%
Nikon EN-EL10, Olympus LI-40B, Casio NP80, Pentax D-LI63 jne. yhteensopiva akku 660 mAh
19,95 €
16,95 €
-14%
Fuji NP-120 / Ricoh DB-43 / Pentax D-LI7 yhteensopiva akku 1800 mAh
13,95 €
11,95 €
-7%
Fujifilm NP-40 / Pentax D-Li8 / Samsung SB-L0737 akku 850 mAh
13,95 €
12,95 €
-11%
Pentax D-LI109 akku - 900 mAh
18,95 €
16,95 €
Pentax D-LI90 yhteensopiva akku 1250 mAh
18,95 €
Pentax K7 yhteensopiva akkukahva
79,95 €
-7%
Pentax D-LI95 akku - 700 mAh
13,95 €
12,95 €
Pentax kameroiden WG-1000 yhteensopiva akku 890mAh
15,95 €