calcActive())">
Philips PMC7230, PMC7230/17 akku 2200 mAh
Saatavissa tehtaalta
36,95 €
Akku sopii mm: Philips PMC7230, PMC7230/17.
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
| SKU | CS-PS230SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128024682 |
| Korvaa | ABC6A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Philips akut
Näytä kaikki →
Philips GoGear HDD1630, HDD1630/17 ( 6GB ) akku 700 mAh
24,95 €
Philips GoGear SA6015, SA6025, SA6025/97, SA6025/37 akku 800 mAh
24,95 €
Philips GoGear SA3115, GoGear SA3125, GoGear SA3137, GoGear SA3125/37 akku 450 mAh
24,95 €
Philips GoGear HDD1835, GoGear HDD1837 akku 680 mAh
24,95 €
Philips GoGear HDD6330 30GB akku 680 mAh
24,95 €
Philips GoGear SA6037, GoGear SA6045, GoGear SA6044, GoGear SA6145, GoGear SA6087 akku 800 mAh
24,95 €
Philips PMC7320 30GB, PMC7320/17 30GB akku 2200 mAh
36,95 €
Philips GoGear HDD082/17 2GB akku 850 mAh
24,95 €