calcActive())">
PlayStation 4 Move Motion ohjain version 2 akku 3350mAh
Varastossa
19,95 €
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony pelilaitteiden kanssa:
CECH-ZCM2E
CECH-ZCM2U
PlayStation PS4 Move Motion ohjain versio 2
CECH-ZCM2U
PlayStation PS4 Move Motion ohjain versio 2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony pelilaitteiden alkuperäisakut:
LIS1654
LIS1651
HUOM! Tämä malli uudemman malliseen versio 2 Move ohjaimeen. LIS1651
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi tuotteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi tuotteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-SP165XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128182689 |
| Korvaa | LIS1654 / LIS1651 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3350mAh / 12.4Wh |
| Mitat | 66.50 x 21.90 x 20.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Nintendo pelikonsolien akut
Näytä kaikki →
-7%
Nintendo 3DS akku 1300 mAh
13,95 €
12,95 €
-21%
Nintendo Switch HAC-001 akku 4600 mAh
23,95 €
18,95 €
-17%
Nintendo 3DS XL 2015, SPR-001 akku 1800mAh
17,95 €
14,95 €
Nintendo New 3DS akku 1200mAh
16,95 €
Sony PSP E1000, PSP E1002, PSP E1004 akku 900mAh
15,95 €
Nintendo DS, DS Lite akku 850 mAh
13,95 €
Nintendo Wii U Gamepadin akku 1500 mAh
19,95 €
-14%
Nintendo DS akku 850 mAh
13,95 €
11,95 €