calcActive())">
Mitsubishi A Series PLCs, A1FX CPU Robot Control PLC, A1FXCPU Robot Control PLC akku 1700mAh
Saatavissa tehtaalta
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Mitsubishi PLC-laitteiden kanssa:
A Series PLCs
A1FX CPU Robot Control PLC
A1FXCPU Robot Control PLC
A1S
A1S Series PLC
A1SJHCPU-S8
A2ASCPU-S30
A2S
A2S Series PLCs
A2SCPU-S1
A2USHCPU-S1
A73CPU-S3
AnS
AnS Series PLC
Mitsubishi Q
MR-2JS
MR-J2
MR-J2A
Q
RH-10AH
RH-15AH
RH-5AH
RP-1AH
RP-3AH
RP-5AH
RV-12S
RV-1A
RV-2AJ
RV-3AL
RV-4A
RV-5AJ
RV-6S
A1FX CPU Robot Control PLC
A1FXCPU Robot Control PLC
A1S
A1S Series PLC
A1SJHCPU-S8
A2ASCPU-S30
A2S
A2S Series PLCs
A2SCPU-S1
A2USHCPU-S1
A73CPU-S3
AnS
AnS Series PLC
Mitsubishi Q
MR-2JS
MR-J2
MR-J2A
Q
RH-10AH
RH-15AH
RH-5AH
RP-1AH
RP-3AH
RP-5AH
RV-12S
RV-1A
RV-2AJ
RV-3AL
RV-4A
RV-5AJ
RV-6S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Mitsubishi PLC-laitteiden alkuperäisakut:
A6BAT
A6BAT-MRBAT
B9670MC
B9670-MC
RH-5AH
A6BAT-MRBAT
B9670MC
B9670-MC
RH-5AH
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi PLC-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi PLC-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-MMR967SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098027 |
| Korvaa | A6BAT / A6BAT-MRBAT / B9670-MC / B9670MC / RH-5AH |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 6.12Wh |
| Mitat | 38.80 x 18.60 x 16.00mm |
| Jännite | 3,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa PLC akut
Näytä kaikki →
-14%
GE FANUC Amplifier ALPHA iSV, FANUC Amplifier BETA iSV, FANUC Amplifier BETA iSVSP akku 2900mAh
28,95 €
24,95 €
Mitsubishi CR17335SE-R, ER2/3A, GT15-BAT akku 1800mAh
19,95 €
GE FANUC 0i-B, FANUC 0i-D, FANUC 0i-Mate-B akku 2000mAh
24,95 €
GE Fanuc CNC 16i akku 5000mAh
26,95 €
GE A06B0177D106, A06B-0177-D106, A98L00310011#L akku 2200mAh
24,95 €
-13%
GE A06B-6093-K001, A98L-0031-0011/L, Fanuc A98L-0031-0011/L akku 2200mAh
23,95 €
20,95 €
Maxell ER17/33 akku 1600mAh
32,95 €
Maxell F1, F2, FX2 akku 1800mAh
31,95 €