calcActive())">
RC radio-ohjattavan CS-LT940RT yhteensopiva akku 2200mAh
Saatavissa tehtaalta
38,95 €
RC radio-ohjattavan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CS-LT940RT
Korvattavat RC radio-ohjattavan alkuperäisakut
CS-LT940RT
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu RC radio-ohjattavan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-LT940RT |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128084280 |
| Korvaa | CS-LT940RT |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 32.56Wh |
| Mitat | 108.00 x 35.50 x 35.00mm |
| Jännite | 14,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Radio-ohjattavien akut
Näytä kaikki →
-13%
RC akku, Ni-MH 3600 7.2V Tamiya liittimet
29,95 €
25,95 €
-15%
RC akku, Ni-MH 3000 7.2V Tamiya liittimet
26,95 €
22,95 €
-13%
RC akku, Ni-MH 3000 7.2V Traxxas liittimet
23,95 €
20,95 €
-24%
RC akku, Ni-MH 3000, 8,4V
37,95 €
28,95 €
-26%
Li-Po akku, 4000mAh, 11,1V, 35C
49,95 €
36,95 €
-21%
Li-Po akku, 2400mAh, 7,4V, 30C
23,95 €
18,95 €
-5%
Li-Po akku, 1800mAh, 7,4V, 30C
18,95 €
17,95 €
-9%
Li-Po akku, 2100mAh, 7,4V, XT60
22,95 €
20,95 €