calcActive())">
Black & Decker A1718 Ni-MH 18 V akku 1500 mAh
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
49,95 €
Black & Decker yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Black & Decker malleihin:
Black & Decker BDGL1800
BDGL18K-2
XTC183BK
XTC18BK
CD18SFRK
CD18SK-2
CD182K-2
CDC180AK
HP188F2B
HP188F2K
HP188F3B
HP188F3K
HPD1800
HPD18K-2
HPG1800
HPG18K-2
NHT518
NPP2018
NPT3118
NS118
NST1810
NST2018
BDGL18K-2
XTC183BK
XTC18BK
CD18SFRK
CD18SK-2
CD182K-2
CDC180AK
HP188F2B
HP188F2K
HP188F3B
HP188F3K
HPD1800
HPD18K-2
HPG1800
HPG18K-2
NHT518
NPP2018
NPT3118
NS118
NST1810
NST2018
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Black & Decker alkuperäisakut:
244760-00
A1718
A18
HPB18
HPB18-OPE
A1718
A18
HPB18
HPB18-OPE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-BPS718PW |
|---|---|
| EAN | 4894128063285 |
| Mitat | 145.60 x 78.90 x 72.20mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | A18 / FS180BX / FS18BX / FS18FL / FSB18 / NST2118 / FS120B / FS140BX / FSB12 / HPB12 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 27Wh |
| Jännite | 18 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-31%
Makita 1090 ( BL1013 / BL1014 ) Li-ion 10,8 V akku 1500 mAh
34,95 €
23,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-26%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 1500 mAh
46,95 €
34,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-36%
Makita 690 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
49,95 €
31,95 €
-35%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
45,95 €
29,95 €