calcActive())">
Black & Decker PS130 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
Saatavissa tehtaalta
43,95 €
36,95 €
Black & Decker yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Black & Decker malleihin:
Black & Decker CD1202GK
CD1202K
CD120GK
CD120GK2
CD12CA
CD12CAB
CD12CAH
CD12CB
CD12CBK
CD12CE
CD431
CD431K
CD431K2
FS632
HP331
HP431
KC12GTBK
KC12GTK
KC12GTKH
KC2000FK
KC2000FK-P1
PS1200K
PS350
PS3500
PS3525
PS3550
PS3550K
Q100
Q120
Q125
Q129
TV250
CD1202K
CD120GK
CD120GK2
CD12CA
CD12CAB
CD12CAH
CD12CB
CD12CBK
CD12CE
CD431
CD431K
CD431K2
FS632
HP331
HP431
KC12GTBK
KC12GTK
KC12GTKH
KC2000FK
KC2000FK-P1
PS1200K
PS350
PS3500
PS3525
PS3550
PS3550K
Q100
Q120
Q125
Q129
TV250
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Black & Decker alkuperäisakut:
PS130
PS130A
A9252
A9275
PS130A
A9252
A9275
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-BPS120PW |
|---|---|
| EAN | 4894128073772 |
| Mitat | 91.50 x 80.70 x 102.20mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | PS130 / PS130A / A9252 / A9275 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 25.2Wh |
| Jännite | 12 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-31%
Makita 1090 ( BL1013 / BL1014 ) Li-ion 10,8 V akku 1500 mAh
34,95 €
23,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-26%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 1500 mAh
46,95 €
34,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-36%
Makita 690 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
49,95 €
31,95 €
-35%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
45,95 €
29,95 €