calcActive())">
Bosch GSR 9,6 V Ni-MH 9,6 V akku 1500 mAh
Saatavissa tehtaalta
36,95 €
Bosch yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Bosch malleihin:
GSR 9.6-1
GSR 9.6-1
GSR 9.6-2
GSR 9,6 V
GDR 9,6 V
32609
32609-RT
GSR 9.6 New Version
GSR 9.6-1
GSR 9.6-2
GSR 9,6 V
GDR 9,6 V
32609
32609-RT
GSR 9.6 New Version
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Bosch alkuperäisakut:
2 607 335 707
2 607 335 272
2 607 335 260
BAT0408
BAT100
BAT119
2 607 335 272
2 607 335 260
BAT0408
BAT100
BAT119
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-BST100PW |
|---|---|
| EAN | 4894128043362 |
| Mitat | 82.00 x 79.50 x 111.00mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 2 607 335 707 / 2 607 335 272 / 2 607 335 260 / BAT0408 / BAT100 / BAT119 / 2 607 001 380 / 2 607 335 271 / 2 607 335 373 / 2 607 335 453 / 2 607 335 461 / 2 607 335 469 / 2 607 335 524 / 2 607 335 539 / 2607 335 540 / 2607 335 674 / 2607 335 682 / BAT048 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 14.4Wh |
| Jännite | 9,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-31%
Makita 1090 ( BL1013 / BL1014 ) Li-ion 10,8 V akku 1500 mAh
34,95 €
23,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-26%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 1500 mAh
46,95 €
34,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-36%
Makita 690 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
49,95 €
31,95 €
-35%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
45,95 €
29,95 €