
calcActive())">
Paslode IM250A Ni-MH 6 V akku 3300 mAh
Varastossa
38,95 €
32,95 €
Paslode yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Paslode malleihin:
Paslode IM350ct
IM325
IM250A
IM200F18
IM250
IM350A
IM300
901000
902000
900421
900420
900600
900400
B20270
IM250A-F16
IM200-F18
IM65A
IM65A-F16
IM325
IM250A
IM200F18
IM250
IM350A
IM300
901000
902000
900421
900420
900600
900400
B20270
IM250A-F16
IM200-F18
IM65A
IM65A-F16
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Paslode alkuperäisakut:
BCPAS-404717
BCPAS-404717HC
404400
404717
BCPAS-404717HC
404400
404717
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-PSM250PX |
|---|---|
| EAN | 4894128074083 |
| Mitat | 135.25 x 49.66 x 33.10mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | BCPAS-404717 / BCPAS-404717HC / 404400 / 404717 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 19.8Wh |
| Jännite | 6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €

Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €

Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €

Dewalt DC9071 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
45,95 €

Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 1500 mAh
46,95 €
34,95 €

Makita 690 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
49,95 €
31,95 €

Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
53,95 €
43,95 €

Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
