calcActive())">
Ryobi B-8288 Ni-MH 18 V akku 3300 mAh
Saatavissa tehtaalta
89,95 €
Ryobi yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Ryobi malleihin:
Ryobi CTH1802
CTH1802K
HD1800M
HP1802M
R1073K2
R10530
R10531
R10630
R10631
RJC180
RJC181
HBD750R
SPC18
MS181
R10632
SS180
VC180
CS1800
FL1800
CID-1802P
CDL1802P4
CTH1802K
HD1800M
HP1802M
R1073K2
R10530
R10531
R10630
R10631
RJC180
RJC181
HBD750R
SPC18
MS181
R10632
SS180
VC180
CS1800
FL1800
CID-1802P
CDL1802P4
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Ryobi alkuperäisakut:
B-8288
BCHI-18
BPT1027
RY-1804
RY1804
1400672
B-1815-S
1322401
1323303
1322705
130224007
130256001
BCHI-18
BPT1027
RY-1804
RY1804
1400672
B-1815-S
1322401
1323303
1322705
130224007
130256001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-RTB180PX |
|---|---|
| EAN | 4894128074267 |
| Mitat | 132.95 x 73.00 x 104.90mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | B-8288 / BCHI-18 / BPT1027 / RY-1804 / RY1804 / 1400672 / B-1815-S / 1322401 / 1323303 / 1322705 / 130224007 / 130256001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 59.4Wh |
| Jännite | 18 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-23%
Dewalt DC9071 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
45,95 €
-26%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 1500 mAh
46,95 €
34,95 €
-15%
Paslode IM250A Ni-MH 6 V akku 3300 mAh
38,95 €
32,95 €
-36%
Makita 690 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
49,95 €
31,95 €
-19%
Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
53,95 €
43,95 €