calcActive())">
Ryobi RCD12011L, RMT12011L, RRS12011L Työkalun Akku
Varastossa
31,95 €
26,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Ryobi akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
RCD12011L
RMT12011L
RRS12011L
RMT12011L
RRS12011L
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Ryobi akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
BSPL1213
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-RTB121PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128113591 |
| Mitat | 86.55 x 46.00 x 49.46mm |
| Korvaa | BSPL1213 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 24Wh |
| Jännite | 12 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Ryobi akut
Näytä kaikki →
-21%
Ryobi One+ Työkalun Akku 4500mAh
89,95 €
70,95 €
Ryobi CDD144V22, CDDI14022NF, LCD1402 Työkalun Akku
69,95 €
-14%
Ryobi CB120L, 130503001, 130503005, BPL-1220 Li-ion 12 V akku 3000 mAh
64,95 €
55,95 €
-13%
Ryobi B-1013L Li-ion 10,8 V akku 1500 mAh
39,95 €
34,95 €
Ryobi CDD144V22, CDDI14022NF, LCD1402 Työkalun Akku
38,95 €
-8%
Ryobi AP4001 Li-ion 4.0V akku 2000 mAh
25,95 €
23,95 €
-18%
Ryobi ABP1801 Ni-MH 18 V akku 1500 mAh
59,95 €
48,95 €
Ryobi B72A, BD102CR, HBD72TR, B-72A, ABS10, ABSE10, AL7 Ni-MH 7,2 V akku 2100 mAh
33,95 €